ROK SZKOLNY 2022/23

Dzień dziecka w bursie oznacza ogrom atrakcji :) Oprócz tradycyjnego pieczenia kiełbasek spędziliśmy wspólnie czas przy grach planszowych oraz plenerowych. Śmiechom, rozmowom nie było końca, a kiełbaski i sałatka były przepyszne.
Dziękujemy osobom, które włączyły się w organizację grilla. 

Jak co roku Zajączek Wielkanocny przykicał także do Bursy i obdarował wszystkich słodkimi podarkami. Śmiechom i żartom nie było końca 😍😁

..Święta, Święta i po Świętach - a my raz jeszcze z uśmiechem i nostalgią w sercach wspominamy naszą Bursianą Wielkanoc, która połączona była z pożegnaniem tegorocznych maturzystów, którzy lada moment przystąpią do najważniejszego egzaminu w życiu 🙂

Dnia 14 marca młodzież z Bursy Międzyszkolnej nr 1 w Lesznie miała przyjemność zwiedzić nową siedzibę Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lesznie.
Dzięki uprzejmości pani Wioletty Grochowiak wychowankowie bursy zobaczyli między innymi jak wyglądają wypożyczalnie książek, pokój Stanisława Grochowiaka czy biblioteka jazzu.
Kilkoro z przedstawicieli bursy założyło od razu swoje nowe karty biblioteczne.
DZIĘKUJEMY ZA TAK MIŁE PRZYJĘCIE 😀 Przepiękny budynek oraz bardzo miła atmosfera 🙂


W sobotę 25 marca przedstawiciele Bursy Międzyszkolnej nr 1 w Lesznie mieli zaszczyt uczestniczyć w "Drzwiach otwartych" leszczyńskich szkół ponadpodstawowych.
Serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie Zespołowi Szkół Ekonomicznych, Zespołowi Szkół Technicznych oraz Zespołowi Szkół Elektroniczno-Telekomunikacyjnych.
Miejmy nadzieję, że młodzi kandydaci spełnią swoje marzenia o dostaniu się do wybranej szkoły, a część z nich zamieszka w bursie 🙂 Oliwier Kalkowski Aleksandra Kozica


Dzisiaj w Bursie odbyła się akcja "Pączki do rączki". Udział w akcji wzięli mieszkańcy i pracownicy bursy oraz pracownicy biur Urzędu Miasta, mieszczących się na terenie Bursy. Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w akcji i życzymy smacznego!
Udało nam się uzbierać 722,18 zł 🙂