Dziś gościem naszego cyklu jest pani Kasia, która w bursie odbywa praktyki. Spokojnie możemy nazwać ją przyjacielem bursy :) Kilka słów od pani Kasi co porabia w czasie pandemii: 

"Czas na kwarantannie spędzam przede wszystkim na organizacji czasu mojemu synowi Aleksandrowi. Jako, że place zabaw są zamknięte, nasz czas spędzamy wychodząc na spacer na balkon, tańcząc do piosenek na naszym parkiecie w pokoju, malując po ścianach, puszczając bańki mydlane na balkonie i rysując po nim kredą 🙂 Codziennie ryzykuję swoje życie wychodząc na „misję” do osiedlowego sklepu, ze śmieciami, na pocztę czy do apteki. 😀 Ponadto dzięki zdalnej nauce mam wieczory zajęte zadaniami, które moi wykładowcy sumiennie nam wysyłają. Jeśli nie nadrabiam nauki to swój czas wieczorny przeznaczam na czytanie książek i słuchanie muzyki.
Mam kontakt ze znajomymi przez Messangera – piszemy, rozmawiamy przez kamerkę. Jednak to nie to samo co wyjście i spotkanie się z ludźmi w realu. Brakuje mi uczelni, wykładowców, znajomych. Pracy w bursie, współpracowników i Was Młodych. 🙂 Jeszcze trochę i się spotkamy ! 🙂"

Na zdjęciu dzieło pani Kasi i jej synka

Opracował: Wychowawca Arkadiusz Gołembka